Het is niet ver van het vakantiehuis naar de zee en het zandstrand, of naar Åhus en Österlen. De veranda nodigt uit om buiten te dineren, en je kunt gezellige uren doorbrengen met koffiedrinken in de prachtige tuin. Een statige houtkachel verwarmt het huis op kille avonden. Een aanrader is een uitstapje naar Kivik. Hier vind je enorme appelboomgaarden, die prachtig zijn als ze in bloei staan. Hier kun je ook de productie van appelcider meemaken en vervolgens zelf proeven. Je kunt de natuur van Schone bewonderen door te wandelen over de Skåneleden wandelroute.


Vakantiehuis
Rigeleje/Maglehem
S11430
Vakantiehuis - Rigeleje/Maglehem , Zweden
- Sleeps up to 8
- 2 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
Kenmerken
Barbecue
Droger
Gratis parkeren op locatie : 1 plaatsen
Houtkachel
Koffiezetapparaat
Natuurgrondstuk/tuin
Rookvrij huis
Tuinmeubelen
Vaatwasser
Vakantiehuis : 90 m2
Wasmachine
WiFi
Zee
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij
Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode die je kunt gebruiken op je eerste boeking.
Laat je via de nieuwsbrief door ons inspireren voor je volgende verblijf, met aanbiedingen en inspiratie voor feestdagen in Denemarken en al onze andere prachtige bestemmingen in Europa.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie