Verblijf in een landelijke omgeving, dicht bij de rivier Cetina in dit comfortabele vakantiehuis met zwembad. De warm op elkaar afgestemde meubels en goede inrichting geven het interieur een aangename woonsfeer. Het grote terras staat in verbinding met het goed onderhouden gazon waar het mooie zwembad ligt. Het domicilie bestaat uit twee verdiepingen, waarbij op de begane grond de keuken met woonkamer en uitgang naar het terras is, waarop een barbecue en een mini buitenkeuken zijn, terwijl de slaapkamers en de grote badkamer met hydromassage jets zich op de eerste verdieping bevinden. In ongeveer tien minuten lopen bereikt u het centrum van Trilj, waar de vele restaurants kikkers en forel aanbieden.


Vakantiehuis
Split-Trilj
CDF270
Vakantiehuis - Split-Trilj , Kroatië
- Sleeps up to 8
- 3 bedrooms
- 2 bathrooms
- Up to 0 pets allowed
Kenmerken
30 Flex cancellations
All-in prijs
Barbecue
Buiten hot-tub : 6 personen
Buiten leven
Comfortabel tuinmeubilair
Fietsen
Gratis parkeren op locatie : 4 plaatsen
Kindvriendelijk
Koffiezetapparaat
Open haard
Privé zwembad : 21 m2
Rookvrij huis
Tuinmeubelen
Vaatwasser
Vakantiehuis : 110 m2
Verbruikskosten incl.
Wasmachine
Wellness in de buitenlucht
WiFi
Zicht over het landschap
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij
Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode die je kunt gebruiken op je eerste boeking.
Laat je via de nieuwsbrief door ons inspireren voor je volgende verblijf, met aanbiedingen en inspiratie voor feestdagen in Denemarken en al onze andere prachtige bestemmingen in Europa.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie