Vakantiehuis - La Fuente, Soller , Spanje - EMF964 1
Vakantiehuis - La Fuente, Soller , Spanje - EMF964 2
Rijtjeshuis
La Fuente, Soller
EMF964

Vakantiehuis - La Fuente, Soller , Spanje

Licentie- of registratienummer: ETV/11871
  • Sleeps up to 7
  • 5 bedrooms
  • 4 bathrooms
  • Up to 0 pets allowed
Een vakantie in het hart van Sóller! Voel je meteen thuis in deze prachtige schuilplaats, waar het je aan niets zal ontbreken op het gebied van esthetiek en harmonieuze ruimtelijke energie. En dat is nog niet alles: hier kun je genieten van maximaal comfort en ontspannen op twee buitenterrassen, een achter het huis op een kleine binnenplaats en de andere op het dak. Je waant je in een droom als je in de buitenlucht van je favoriete drankje nipt of geniet van verse regionale lekkernijen in volledige privacy en toch midden in de actie. Alle boodschappen kun je gemakkelijk te voet doen, zodat je je huurauto even kunt laten staan tot je volgende uitstapje op de nabijgelegen parkeerplaats (dagparkeertarief van toepassing). Traditionele natuursteen en moderne aspecten zijn al vakkundig gemengd in de buitenkant, waardoor bezoekers nog nieuwsgieriger worden naar het interieur!

En het nodigt inderdaad uit om een kijkje te nemen in de 225 vierkante meter aan binnenruimte met airconditioning. Hier kun je het verfijnde interieurontwerp bewonderen en je verbazen over de unieke decoratieve elementen, de perfect op elkaar afgestemde kleuren, vormen en stoffen. Om nog maar te zwijgen van de oude houten balken en de prachtige houten ramen en deuren. Gewoonweg goddelijk! In de entree is er een chique eethoek, een paar treden lager vind je de moderne en uitgebreid uitgeruste keuken in witte stijl, die plaats biedt aan nog een kleine eettafel en toegang biedt tot de pittoreske kleine binnenplaats. Er is ook een gastentoilet en een wasruimte op deze verdieping. Op de tussenverdieping nodigt de kleine leeszaal, ingericht met veel blauw en in bibliotheekstijl, je uit om wat quality time door te brengen. Een of twee gasten kunnen verblijven in de tweepersoonskamer ernaast, die een eigen badkamer heeft. Op de eerste verdieping: de woonkamer. Deze heeft ook een geblokte vloer, stijlvolle meubels en wordt aangevuld met mooie stoffen. En als je wilt, kun je genieten van de smart tv. Twee mooie slaapkamers en twee badkamers, waarvan één en-suite, maken de verdieping compleet; nog twee slaapkamers en een badkamer bevinden zich op de tweede verdieping. Op de Coco-Mat bedden van 1,60 x 2,00 m (4x) en 1,80 x 2,00 m (1x) kun je helemaal ontspannen en het leven van alledag achter je laten. Alle badkamers hebben een douche en worden gekenmerkt door hun smaakvolle design en hoogwaardige inrichting. De recirculerende airconditioning in het hele huis maakt het in elk jaargetijde een geweldige plek om te wonen. Houd er rekening mee dat het huis niet geschikt is voor kleine kinderen vanwege de steile trappen.

De stad Sóller heeft zijn authentieke charme weten te behouden en is gewoonweg heerlijk om te winkelen en te genieten van een espresso tussen de lokale bevolking. Als je op zoek bent naar de zee, ligt Port de Sóller op slechts 3,5 km afstand. Je kunt ook naar Cala Deìa, Platja de can Pere Antoni of het strand van Ciudad Jardin rijden. Dankzij de centrale ligging vlakbij de weg kun je ook andere bestemmingen in een mum van tijd bereiken. Een treinrit met de historische Rode Bliksem, de nostalgische trein die rechtstreeks van Sóller naar het strand van Port de Sóller rijdt, is een van de activiteiten die je zeker moet meemaken op Mallorca. Bloemenliefhebbers komen aan hun trekken in de Jardins dAlfabia bij Bunyola, niet ver van Sóller. Authentiek en stijlvol wonen in een privé-retraite met alle infrastructuur voor de dagelijkse behoeften direct voor de deur - dat en meer is wat het charmante herenhuis La Fuente, gelegen in het centrum van Sóller, biedt. Het strand van Port de Sóller ligt op slechts 5 kilometer afstand. De regio ten zuiden van Sóller trekt bezoekers met de Jardin dAlfabia, waarschijnlijk de mooiste tuin van het eiland.

Dit is een vakantiehuis in Fincallorca.

Kenmerken

30 Flex cancellations
All-in prijs
Barbecue
Droger
Duitse TV
Koffiezetapparaat
Rijtjeshuis : 225 m2
Rookvrij huis
Vaatwasser
Verbruikskosten incl.
Wasmachine
WiFi

Locatie

Informatie over het vakantiehuis

Feiten

  • Huisdieren: 0
  • Renovatiejaar: 2015
  • Aantal sterren: 4
  • Bedden voor volwassenen: 7
  • Bedden voor kinderen: 0
  • Aantal kinderen gratis (tot 4 jaar): 0
  • Faciliteiten

  • 1 TV
  • Duitse TV
  • Haardroger
  • Strijkijzer
  • Gratis Wi-Fi
  • El.barbecue
  • Aantal kinderstoelen: 2
  • Aantal ledikanten: 0
  • Kamers

  • Keuken heeft warm/koud water
  • Badkamer nr. 1 - Toilet: warm en koud water, Douche
  • Badkamer nr. 2 - Toilet: warm en koud water, Douche
  • Badkamer nr. 3 - Toilet: warm en koud water, Douche
  • Badkamer nr. 4 - Toilet: warm en koud water, Douche
  • Keuken
  • Slaapkamer nr. 1 - 2-persoonsbed(den) (2 plaatsen)
  • Slaapkamer nr. 2 - 2-persoonsbed(den) (2 plaatsen)
  • Slaapkamer nr. 3 - 1-persoonsbed(den) (1 plaatsen)
  • Slaapkamer nr. 4 - 1-persoonsbed(den) (1 plaatsen)
  • Slaapkamer nr. 5 - 1-persoonsbed(den) (1 plaatsen)
  • Woonkamer nr. 1
  • Woonkamer nr. 2
  • Voorzieningen

  • El.fornuis en oven
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat
  • Magnetron
  • Wasmachine
  • Droger
  • Vaatwasser
  • Verwarming / Energie

  • Klimaatbeheersing warm en koud
  • Buiten

  • Barbecue
  • Aantal ligstoelen: 3
  • Dichtbij

  • Golfbaan : 14624 m
  • Afstand naar luchthaven: PMI : 31191 m
  • Dichtstbijzijnde bebouwing: 10 m
  • Afstand tot winkelmogelijkheid: 754 m
  • Dichtstbijzijnde stad: 2318 m (Sóller)
  • Afstand tot water: 6364 m (Zandstrand)
  • Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode die je kunt gebruiken op je eerste boeking.

    Laat je via de nieuwsbrief door ons inspireren voor je volgende verblijf, met aanbiedingen en inspiratie voor feestdagen in Denemarken en al onze andere prachtige bestemmingen in Europa.

    We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.

    Ontdekken