Een prachtig vakantiehuis op 2 niveaus, met een panoramisch uitzicht op het eigen meer. Vanaf de bootbrug kun je vissen, zeilen of gewoon genieten van de fantastische natuur hier. Er worden regelmatig vissen uitgezet in het meer en niemand anders dan de huurders van het huis mogen in het meer vissen. Afhankelijk van het seizoen varieert het visbestand, neem contact op met de eigenaar voor meer informatie. Een indrukwekkende 6,8 hectare staat tot je beschikking en je kunt hier volledig ongestoord verblijven. Het huis ligt ongeveer 8 kilometer ten noorden van Ribe, de oudste stad van Denemarken. En de Waddenzee ligt op slechts 8 kilometer afstand, met het Nationaal Park Waddenzee, dat een unieke parel is.


Vakantiehuis
Ribe
S10305
Vakantiehuis - Ribe , Denemarken
- Sleeps up to 10
- 5 bedrooms
- 2 bathrooms
- Up to 2 pets allowed
Kenmerken
Activiteitenhuis
Barbecue
Comfortabel tuinmeubilair
Droger
Gratis parkeren op locatie : 4 plaatsen
Houtkachel
huisdiervriendelijk
Kabel - TV: Duitse zenders
Kindvriendelijk
Koffiezetapparaat
Rookvrij huis
Stofzuiger
Tuinmeubelen
Uitzicht op het meer
Vaatwasser
Vakantiehuis : 163 m2
Wasmachine
WiFi
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij
Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode die je kunt gebruiken op je eerste boeking.
Laat je via de nieuwsbrief door ons inspireren voor je volgende verblijf, met aanbiedingen en inspiratie voor feestdagen in Denemarken en al onze andere prachtige bestemmingen in Europa.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie