Dit zeer goed onderhouden appartement met toegang voor rolstoelgebruikers ligt in het complex "Zenia Sol II". Het grote terras nodigt u uit om het hele jaar door te ontspannen. Het strand ligt op slechts enkele minuten lopen en alle winkels en restaurants zijn op loopafstand. Kinderen kunnen zich zorgeloos bewegen en auto's kunnen veilig geparkeerd worden, want het complex is afgesloten met hekken. Ideaal in elk jaargetijde!


Appartement
Orihuela Costa
EBL718
Appartement - Orihuela Costa , Spanje
Licentie- of registratienummer: AT/452172/A
- Sleeps up to 5
- 2 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
Kenmerken
Appartement : 85 m2
Gesloten grondstuk
Gezamenlijk buitenbad : 96 m2
Koffiezetapparaat
Panorama op het water
Rookvrij huis
Stofzuiger
Tuinmeubelen
Wasmachine
WiFi
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij
Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode die je kunt gebruiken op je eerste boeking.
Laat je via de nieuwsbrief door ons inspireren voor je volgende verblijf, met aanbiedingen en inspiratie voor feestdagen in Denemarken en al onze andere prachtige bestemmingen in Europa.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie