Vakantiehuis - Liznjan , Kroatië - CLS087 1
Vakantiehuis - Liznjan , Kroatië - CLS087 2
Vakantiehuis
Liznjan
CLS087

Vakantiehuis - Liznjan , Kroatië

  • Sleeps up to 14
  • 6 bedrooms
  • 7 bathrooms
  • Up to 0 pets allowed
Villa Julia ligt vlak bij zee en is de ideale plek voor een ontspannen familievakantie, maar heeft ook alle voorzieningen voor een actieve vakantie als je dat wilt.
Villa Julia is geschikt voor maximaal 14 gasten en verwelkomt je in 6 smaakvol ingerichte, comfortabele tweepersoonskamers. 5 van de slaapkamers bevinden zich op de 1e verdieping en vier van hen hebben een eigen terras.
De resterende slaapkamer bevindt zich op de begane grond, evenals een badkamer ernaast. Aan de andere kant van de hal op de begane grond vind je een grote, comfortabel ingerichte woonkamer met aangrenzend een eethoek en een volledig uitgeruste keuken met een extra gastentoilet.
Je komt uit op het grote overdekte terras waar je kunt ontspannen en genieten van de schaduw. Het uitzicht vanaf hier strekt zich uit over de grote, prachtig onderhouden tuin, die zich uitstrekt tot aan het uitnodigende privézwembad. Of je nu zonnebaadt en gewoon ontspant of in het zwembad zwemt om jezelf op te frissen, het zal al je vakantiezintuigen prikkelen.
Een van de speciale kenmerken van Villa Julia is dat het een extra gebouw heeft dat zich uitstrekt over 150m2 en een volledig uitgeruste buitenkeuken en eethoek biedt, evenals een tv-kamer en biljarttafel en een gastentoilet. De grote barbecue staat klaar om lokale gerechten uit te proberen en samen met de familie van te genieten.
Villa Julia is uitgerust met WiFi en 5 eigen parkeerplaatsen, als extra voorzieningen voor een aangename en onvergetelijke vakantie.Villa Julia ligt in Liznjan, een vissersdorp in het zuidoosten van Istrië, in de buurt van Medulin en Pula. Het is een ideale plek voor natuurliefhebbers en voor degenen die willen ontspannen weg van het verkeer, terwijl de uitgaanscentra in de buurt zijn. Naast het toerisme vissen de inwoners van deze stad al duizenden jaren. Vanuit Liznjan kun je de Kvarner Baai zien, helemaal tot aan de eilanden Cres en Losinj. Vlakbij liggen de overblijfselen van de Romeinse nederzetting Vizace (Nesactium). De pittoreske haven biedt visspecialiteiten. Voor paardenliefhebbers is er een manege.

Kenmerken

Airconditioning het hele huis
All-in prijs
Droger
Gratis parkeren op locatie : 5 plaatsen
Grondstuk direct aan het water : 2400 m2
Koffiezetapparaat
Omheinde privé-tuin
Privé zwembad : 50 m2
Rookvrij huis
Vaatwasser
Vakantiehuis : 500 m2
Verbruikskosten incl.
Wasmachine
WiFi

Locatie

Informatie over het vakantiehuis

Feiten

  • Niet te huur voor jeugdgroepen
  • Huisdieren: 0
  • Renovatiejaar: 2015
  • Aantal sterren: 4
  • Bedden voor volwassenen: 14
  • Bedden voor kinderen: 0
  • Aantal kinderen gratis (tot 4 jaar): 0
  • Faciliteiten

  • Privé zwembad : 50 m2
  • 1 TV
  • Schotelantenne
  • Haardroger
  • Strijkijzer
  • Gratis Wi-Fi
  • Oven
  • Vaste barbecue
  • Buitendouche : 1 stuks
  • Verwarmd buitenzwembad
  • Tafelvoetbal
  • Pooltafel
  • Aantal kinderstoelen: 1
  • Aantal ledikanten: 2
  • Kamers

  • Keuken heeft warm/koud water
  • Badkamer nr. 1 - Toilet: warm en koud water, Douche
  • Badkamer nr. 2 - Toilet: warm en koud water, Douche
  • Badkamer nr. 3 - Toilet: warm en koud water, Douche
  • Badkamer nr. 4 - Toilet: warm en koud water, Douche
  • Badkamer nr. 5 - Toilet: warm en koud water, Douche
  • Badkamer nr. 6 - Toilet: warm en koud water, Douche
  • Badkamer nr. 7 - Toilet: warm en koud water, Douche
  • Keuken
  • Slaapkamer nr. 1 - 2-persoonsbed(den) (2 plaatsen)
  • Slaapkamer nr. 2 - 2-persoonsbed(den) (2 plaatsen)
  • Slaapkamer nr. 3 - 2-persoonsbed(den) (2 plaatsen)
  • Slaapkamer nr. 4 - 2-persoonsbed(den) (2 plaatsen)
  • Slaapkamer nr. 5 - 1-persoonsbed(den) (2 plaatsen)
  • Slaapkamer nr. 6 - 2-persoonsbed(den) (2 plaatsen)
  • Woonkamer - Opklapbed(den) of matras(sen) (2 plaatsen)
  • Voorzieningen

  • Koelkast
  • Vriezer
  • Koffiezetapparaat
  • Magnetron
  • Wasmachine
  • Droger
  • Vaatwasser
  • 1 DVD speler
  • Verwarming / Energie

  • Airconditioning het hele huis
  • Buiten

  • Grondstuk direct aan het water : 2400 m2
  • Omheinde privé-tuin
  • Gratis parkeren op locatie : 5 plaatsen
  • Aantal ligstoelen: 14
  • Dichtbij

  • Speelplaats : 5 m
  • Afstand naar luchthaven: PUY : 12000 m
  • Dichtstbijzijnde restaurant: 100 m
  • Afstand tot water: 1000 m (Zee/kiezelstrand)
  • Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode die je kunt gebruiken op je eerste boeking.

    Laat je via de nieuwsbrief door ons inspireren voor je volgende verblijf, met aanbiedingen en inspiratie voor feestdagen in Denemarken en al onze andere prachtige bestemmingen in Europa.

    We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.

    Ontdekken