U zit tussen de roze en witte bloesems van de oleander, luistert naar het getjilp van de vogels en het kabbelen van het water in het zwembad. Moeilijk te geloven, maar waar: u bevindt zich tegelijkertijd op korte loopafstand van het centrum van een stad die wereldwijd bekend staat om zijn antiekwinkels. De tuin is omgeven door een muur. Het chique interieur is ingericht in een moderne, Provençaalse stijl, mooie lokaal gemaakte meubels sieren het ook. Slaapkamer 2 is alleen van buitenaf toegankelijk. Geen kinderen onder de 10 jaar toegestaan. In de regio kunt u golfen, vissen en kanoën.


Vakantiehuis
L'Isle sur la Sorgue
FPV741
Vakantiehuis - L'Isle sur la Sorgue , Frankrijk
- Sleeps up to 4
- 2 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
Kenmerken
Aangelegde tuin
Barbecue
Gratis parkeren op locatie : 1 plaatsen
Privé zwembad : 28 m2
Rookvrij huis
Tuinmeubelen
Vakantiehuis : 90 m2
Verbruikskosten incl.
Wasmachine
WiFi
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij
Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode die je kunt gebruiken op je eerste boeking.
Laat je via de nieuwsbrief door ons inspireren voor je volgende verblijf, met aanbiedingen en inspiratie voor feestdagen in Denemarken en al onze andere prachtige bestemmingen in Europa.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie