Dit zeer goed onderhouden vakantiehuis met een prachtig aangelegde tuin wacht op uw bezoek op een centrale locatie, op slechts 15 minuten van Quimper en van Audierne en de Pointe du Raz. De huiseigenaar woont in een caravan op het terrein. Quimper is een prachtige oude Bretonse stad, gedomineerd door een neogotische kathedraal waarvan de bouw al in de 13e eeuw begon. De stad is ook beroemd om zijn porseleinfabriek. Openbare parkeerplaats op 400 m afstand.


Vakantiehuis
Landudec
FBF165
Vakantiehuis - Landudec , Frankrijk
- Sleeps up to 6
- 3 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 1 pet allowed
Kenmerken
Barbecue
Koffiezetapparaat
Natuurgrondstuk/tuin : 3000 m2
Rookvrij huis
Tuinmeubelen
Vakantiehuis : 105 m2
Wasmachine
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij
Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode die je kunt gebruiken op je eerste boeking.
Laat je via de nieuwsbrief door ons inspireren voor je volgende verblijf, met aanbiedingen en inspiratie voor feestdagen in Denemarken en al onze andere prachtige bestemmingen in Europa.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie