Vlakbij de stad Sibenik, in het dorpje Dubrava ligt dit luxe vakantiehuis voor 8 personen. Op de begane grond bevinden zich een slaapkamer met badkamer, een extra toilet, een keuken met woongedeelte en de uitgang naar het terras met het zwembad. Boven zijn twee slaapkamers met badkamers, terwijl de galerij een slaapbank heeft. In de tuin is er een overdekt huisje, een barbecue en nog een toilet. Alle slaapkamers zijn voorzien van airconditioning en elk heeft een tv. Verfris u in het zwembad en zon op het terras in deze rustige omgeving. Ongeveer 10 minuten rijden scheidt u van het Nationaal Park Krka, dat u niet mag missen. In de zomer biedt de stad Sibenik vele evenementen. Direct naast het huis ligt accommodatie CDV508, waarmee u een kleine speeltuin deelt. Overdekte parkeerplaatsen beschikbaar.
Vakantiehuis
Sibenik-Dubrava
CDV680
Vakantiehuis - Sibenik-Dubrava , Kroatië
- Sleeps up to 8
- 3 bedrooms
- 3 bathrooms
- Up to 1 pet allowed
5
out of 5
Kenmerken
30 Flex cancellations
All-in prijs
Barbecue
Comfortabel tuinmeubilair
Gesloten grondstuk
Gratis carport op locatie : 3 plaatsen
Internet concept
Koffiezetapparaat
Luxury Collection
Privé zwembad : 32 m2
Rookvrij huis
Smart TV : 1 stuks
Tuinmeubelen
Vaatwasser
Vakantiehuis : 128 m2
Verbruikskosten incl.
Wasmachine
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij
Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode die je kunt gebruiken op je eerste boeking.
Laat je via de nieuwsbrief door ons inspireren voor je volgende verblijf, met aanbiedingen en inspiratie voor feestdagen in Denemarken en al onze andere prachtige bestemmingen in Europa.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie