Mooi vakantiehuis uit de 18e eeuw, gelegen in Gemla, dat op 8 km van Alvesta ligt. Het gerenoveerde huisje heeft een prachtig terras en ligt in een mooie omgeving. In het bijgebouw bevinden zich de sauna, een douche en een kleedkamer. De eigenaar woont in het andere huis op de boerderij. Er is ook een boot op de rivier de Helige (Mörrumsån). De oude kanoroute begint in Asa, 3 km ten noorden van Växjö. In de buurt zijn mooie meren, daarachter is er groter water bij Helgasjön, daarachter is een snellere afdaling naar Salen en dan terug in het meer. Een kilometer verderop is een openbare zwemplaats, en het Furenmeer is ook dichtbij. Als u lekker wilt eten, kunt u kiezen voor het restaurant van Villa Gransholm in Gemla, op een steenworp afstand.


Vakantiehuis
Johansdal/Gemla
S25152
Vakantiehuis - Johansdal/Gemla , Zweden
- Sleeps up to 6
- 2 bedrooms
- 2 bathrooms
- Up to 2 pets allowed
Kenmerken
Barbecue
Gratis parkeren op locatie : 1 plaatsen
Koffiezetapparaat
Open haard
Rivier
Rookvrij huis
Sauna
Schotel: Duitse zenders
Stofzuiger
Tuinmeubelen
Vakantiehuis : 80 m2
Wasmachine
WiFi
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij
Tips voor vissen
Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode die je kunt gebruiken op je eerste boeking.
Laat je via de nieuwsbrief door ons inspireren voor je volgende verblijf, met aanbiedingen en inspiratie voor feestdagen in Denemarken en al onze andere prachtige bestemmingen in Europa.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie