Een vakantieoord voor alle natuurliefhebbers. Midden in het toeristische gebied, maar toch goed afgelegen aan een eigen zijweggetje samen met N26045 (40m) en een ander huis als enige buren. Van hieruit kunt u uitstapjes maken naar de Briksdalsbreen, Lodalen, Stryn, de Strynefjell of naar Geiranger. Er zijn veel wandelmogelijkheden hier in groot, ongerept berg/bosgebied. Slechts 100m van het meer Strynsvannet met goede vismogelijkheden. Bezoek de zeer mooie Geirangerfjord en de gletsjer Briksdalsbreen. Beleef ook de Westkaap inclusief de kloosterruïne in Selja (12e eeuw), het oudste bedevaartsoord van Noorwegen. Badkamer 2 is bij de sauna in de kelder.


Vakantiehuis
Hjelle
N26046
Vakantiehuis - Hjelle , Noorwegen
- Sleeps up to 7
- 2 bedrooms
- 2 bathrooms
- Up to 0 pets allowed
Kenmerken
Barbecue
Gratis parkeren op locatie : 3 plaatsen
Houtkachel
Koffiezetapparaat
Meer
Panorama op het water
Rookvrij huis
Sauna
Schotel:Duitse/Scandin.zenders
Stofzuiger
Tuinmeubelen
Vaatwasser
Vakantiehuis : 70 m2
Wasmachine
WiFi
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij
Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode die je kunt gebruiken op je eerste boeking.
Laat je via de nieuwsbrief door ons inspireren voor je volgende verblijf, met aanbiedingen en inspiratie voor feestdagen in Denemarken en al onze andere prachtige bestemmingen in Europa.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie