Appartement - Helsingør , Denemarken - E01664 1
Appartement - Helsingør , Denemarken - E01664 2
Appartement
Helsingør
E01664

Appartement - Helsingør , Denemarken

  • Sleeps up to 4
  • 1 bedroom
  • 1 bathroom
  • Up to 0 pets allowed
Gezellige vakantiewoning dicht bij het centrum van Helsingør. De flat is gelegen in Marielyst Palace, het is bereikbaar op de 1e verdieping en is verdeeld over 2 verdiepingen. De inrichting is licht en smaakvol. U kunt het open terras op het zuidwesten direct vanuit de keuken bereiken. Het overdekte terras kan direct vanuit een slaapkamer worden bereikt. Vanuit de gezellige keuken leidt een trap naar de woonkamer op de 1e verdieping. Hier bevindt zich een extra slaapgedeelte achter een scherm. En vanaf hier heeft u ook toegang tot een ander terras, waar u uitzicht heeft op kasteel Kronborg en de zee. Er zijn gedeelde was- en strijkfaciliteiten op de begane grond. Het strand ligt op loopafstand. Dit vakantiehuis is geschikt voor gasten die hier een rustige vakantie willen doorbrengen in een exclusieve omgeving. Lawaai van gasten wordt niet geaccepteerd. Huisregels in de flat zijn beschikbaar in het Deens, Engels en Duits. Het strand en badhotel Marienlyst ligt tegenover de flat, er zijn café, restaurant, een bar met pianomuziek en wellness aanbiedingen.Ervaar hoe gezellig Helsingør is. Hier kunt u rondwandelen en het interessante kasteel Kronborg bezoeken. Er is ook een technisch museum. Een uitstapje naar Zweden ligt hier ook voor de hand, de overtocht duurt slechts enkele minuten. U kunt ook het beroemde scheepvaartmuseum bezoeken. In Humlebæk bevindt zich Lousiana, een beroemd museum voor moderne kunst. In Fredensborg kunt u het zomerpaleis van de koningin bezichtigen (15 km). In Hillerød kunt u het prachtige kasteel Frederiksborg bezichtigen (25 km). En in 45 minuten bent u in Kopenhagen, de charmante hoofdstad van het koninkrijk.

Kenmerken

Appartement : 100 m2
Gezamenlijke wasmachine
Koffiezetapparaat
Rookvrij huis
Schotel:Duitse/Scandin.zenders
Stofzuiger
Tuinmeubelen
Vaatwasser
WiFi

Locatie

Informatie over het vakantiehuis

Feiten

  • Bouwmateriaal: Stenen
  • Bouwwerkzaamheden
  • Niet te huur voor jeugdgroepen
  • Enkel te huur i.v.m. vakantie
  • Huisdieren: 0
  • Bouwjaar: 1980
  • Aantal sterren: 5
  • Bedden voor volwassenen: 4
  • Bedden voor kinderen: 0
  • Aantal kinderen gratis (tot 4 jaar): 1
  • Faciliteiten

  • 2 TV's
  • Schotel:Duitse/Scandin.zenders
  • DK-DR1/TV2
  • Gratis Wi-Fi
  • Aantal kinderstoelen: 0
  • Aantal ledikanten: 0
  • Kamers

  • Keuken heeft warm/koud water
  • Badkamer - Toilet: warm en koud water, Douche en ligbad
  • Slaapkamer - 2-persoonsbed(den) (2 plaatsen)
  • Woonkamer met open keuken - 2-persoonsbed(den) (2 plaatsen)
  • Voorzieningen

  • Elektrisch fornuis met oven
  • Koelkast
  • Afzuigkap
  • Vriezer : 30 liter
  • Koffiezetapparaat
  • Magnetron
  • Gezamenlijke wasmachine
  • Gezamenlijke droger
  • Vaatwasser
  • Stofzuiger
  • Verwarming / Energie

  • Wintergeïsoleerd
  • Centrale verwarming
  • Vloerverwarming in badkamer
  • Buiten

  • Tuinmeubelen
  • Gratis parkeren dichtbij
  • Aantal ligstoelen: 0
  • Terras of vergelijkbaar - Open terras
  • Dichtbij

  • Afstand tot winkelmogelijkheid: 100 m
  • Dichtstbijzijnde restaurant: 30 m
  • Afstand tot water: 100 m (Zandstrand)
  • Dichtstbijzijnde stad: 1200 m (Helsingør)
  • Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode die je kunt gebruiken op je eerste boeking.

    Laat je via de nieuwsbrief door ons inspireren voor je volgende verblijf, met aanbiedingen en inspiratie voor feestdagen in Denemarken en al onze andere prachtige bestemmingen in Europa.

    We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.

    Ontdekken