Vakantiewoningen in een residentie in de beroemde woonwijk Rivabella, op ongeveer 4 km van het centrum van Gallipoli, vlakbij de zee en zeer dicht bij de populairste disco's van Salento en een waterpark. Het Rivabella-gebied wordt gekenmerkt door een lange strook fijn wit zand, omzoomd door een dicht dennenbos en mediterrane vegetatie. Deze natuurlijke schoonheden, samen met het kristalheldere water, hebben ertoe bijgedragen dat dit een van de meest aantrekkelijke gebieden voor toeristen is. De appartementen bevinden zich op verschillende verdiepingen binnen de residentie. In de buurt vindt u supermarkten, restaurants, winkels, bars, enz. Mogelijkheid tot overeenkomsten met stranden, disco's, typische restaurants, fiets/motor/autoverhuur en meer om een onvergetelijke vakantie door te brengen. Airconditioning op aanvraag en tegen betaling. De foto's zijn voorbeeldfoto's.


Appartement
Gallipoli
ISA348
Appartement - Gallipoli , Italië
Licentie- of registratienummer: IT075031B400103979
- Sleeps up to 6
- 2 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
Kenmerken
Appartement : 75 m2
Rookvrij huis
Verbruikskosten incl.
Wasmachine
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij
Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode die je kunt gebruiken op je eerste boeking.
Laat je via de nieuwsbrief door ons inspireren voor je volgende verblijf, met aanbiedingen en inspiratie voor feestdagen in Denemarken en al onze andere prachtige bestemmingen in Europa.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie