Vakantiehuis - Friedrichskoog Spitze , Duitsland - DSL276 1
Vakantiehuis - Friedrichskoog Spitze , Duitsland - DSL276 2
Vakantiehuis
Friedrichskoog Spitze
DSL276

Vakantiehuis - Friedrichskoog Spitze , Duitsland

  • Sleeps up to 4
  • 2 bedrooms
  • 1 bathroom
  • Up to 0 pets allowed
Verheug je op een ontspannen vakantie in Friedrichskoog direct aan de kust.

Je aantrekkelijke vakantiehuis biedt je de ideale plek om te ontsnappen aan het leven van alledag en te genieten van de schoonheid van de Noordzee. Het maakt indruk met zijn karakteristieke architectuur en biedt een gezellig en modern interieur. s Ochtends kun je een heerlijk ontbijt bereiden in de praktische, open keuken en daarna ontspannen in de comfortabele woonkamer. De grote ramen zorgen voor veel natuurlijk licht en een gezellige sfeer. Je kunt hier ook ontspannen avonden doorbrengen met een glas wijn en de dag gezellig afsluiten.

Verken het indrukwekkende kustlandschap van Friedrichskoog. Maak wandelingen en fietstochten langs de dijk en geniet van het uitzicht op de Noordzee. Of maak een wadlooptocht. Maak gebruik van de vele recreatiemogelijkheden zoals minigolf en de speeltuin in de directe omgeving.

***Als onderdeel van de dijkversterking wordt de dijk in Friedrichskoog-Spitze vanaf medio april 2024 tot waarschijnlijk eind 2025 voorzien van een nieuw profiel om de uitdagingen van de klimaatverandering het hoofd te bieden. Tijdens deze bouwperiode zal het badstrand in Friedrichskoog-Spitze helaas niet beschikbaar zijn.

Als alternatief zullen de badstranden in Elpersbüttel, Nordermeldorf en Büsum gratis beschikbaar zijn. De 2 km lange Trischendam is nog steeds toegankelijk en de wadlooptochten in Friedrichkoog-Spitze gaan gewoon door.

De kuurtuinen worden ook vernieuwd en uitgebreid met extra attracties. Daartoe behoren een verlengd dijkkruinpad, ruime terrassen met panoramisch uitzicht en een dijk- en parktribune met zittrappen om op te vertoeven. Vanaf medio 2024 zal het voltooide evenementen- en speelgebied in het kuurpark een gevarieerd alternatief bieden voor het strand.

Dit zal Friedrichskoog nog aantrekkelijker maken, ook al gaat dit gepaard met enkele tijdelijke ongemakken zoals meer achtergrondgeluid, mogelijk bouwstof en mogelijke padbeperkingen.***

Kenmerken

Barbecue
Gratis parkeren op locatie : 2 plaatsen
Houtkachel en open haard
Koffiezetapparaat
Rookvrij huis
Schotel:Duitse/Scandin.zenders
Stofzuiger
Tuinmeubelen
Vaatwasser
Vakantiehuis : 94 m2
Verbruikskosten incl.
WiFi
Zee
Zicht over het landschap

Locatie

Informatie over het vakantiehuis

Feiten

  • Bouwmateriaal: Hout
  • Niet te huur voor jeugdgroepen
  • Niet te huur voor scholen
  • Enkel te huur i.v.m. vakantie
  • Huisdieren: 0
  • Bouwjaar: 1973
  • Renovatiejaar: 2024
  • Aantal sterren: 3
  • Bedden voor volwassenen: 4
  • Bedden voor kinderen: 0
  • Aantal kinderen gratis (tot 4 jaar): 0
  • Faciliteiten

  • 1 TV
  • Schotel:Duitse/Scandin.zenders
  • Haardroger
  • Gratis Wi-Fi
  • Rookalarm
  • Aantal kinderstoelen: 0
  • Aantal ledikanten: 0
  • Kamers

  • Keuken heeft warm/koud water
  • Badkamer - Toilet: warm en koud water, Douche
  • Slaapkamer nr. 1 - 1-persoonsbed(den) (2 plaatsen)
  • Slaapkamer nr. 2 - 2-persoonsbed(den) (2 plaatsen)
  • Woonkamer
  • Woonkamer met open keuken
  • Voorzieningen

  • Inductie
  • Koelkast
  • Afzuigkap
  • Vriezer : 50 liter
  • Koffiezetapparaat
  • Vaatwasser
  • Stofzuiger
  • Verwarming / Energie

  • Gedeeltelijk geïsoleerd
  • Elektrische verwarming
  • Houtkachel en open haard
  • Buiten

  • Open grondstuk
  • Tuinmeubelen
  • Gratis parkeren op locatie : 2 plaatsen
  • Barbecue
  • Aantal ligstoelen: 0
  • Terras of vergelijkbaar - Open en overdekt terras
  • Dichtbij

  • Golfbaan : 35000 m
  • Minigolf : 1500 m
  • Zwembad : 28000 m
  • Speelplaats : 200 m
  • Fietsen te huur : 1500 m
  • Paardenverhuur : 5000 m
  • Afstand naar luchthaven: HAM : 111000 m
  • Dichtstbijzijnde bebouwing: 20 m
  • Afstand tot vismogelijkheid: 350 m
  • Afstand tot winkelmogelijkheid: 5000 m
  • Afstand tot water/zwemgeleg.: 35000 m (Overdekt zwembad)
  • Dichtstbijzijnde restaurant: 1000 m
  • Dichtstbijzijnde stad: 17000 m (Marne)
  • Afstand tot water: 40000 m (Waddenzee)
  • Tips voor vissen

  • Makreel/leng
  • Zalm/zeeforel
  • Platvis
  • Vismogelijkheden: hele jaar
  • Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode die je kunt gebruiken op je eerste boeking.

    Laat je via de nieuwsbrief door ons inspireren voor je volgende verblijf, met aanbiedingen en inspiratie voor feestdagen in Denemarken en al onze andere prachtige bestemmingen in Europa.

    We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.

    Ontdekken