Dit vakantiehuis ligt in een rustig gehucht dicht bij de kust, naast het huis van de eigenaar. Het is mooi ingericht en goed uitgerust, een ideale uitvalsbasis voor het verkennen van dit aangename gebied. Er is een Tweede Wereldoorlog museum in het dorp en een zandgolfbaan in de buurt. Boulogne biedt vele restaurants en winkels, en bezoek zeker het kustcentrum Nausicaa en de oude stad. Het achterland biedt verschillende landschappen met mooie gehuchten die gewaardeerd worden door fietsers, hardlopers en ruiters. NB: Er zijn lage plafonds in de slaapkamer en badkamer en een steile luiertrap in het huis.


Twee-onder-één-kap
Ambleteuse
FNP034
Vakantiehuis - Ambleteuse , Frankrijk
- Sleeps up to 2
- 1 bedroom
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
Kenmerken
All-in prijs
Koffiezetapparaat
Rookvrij huis
Twee-onder-één-kap : 50 m2
Verbruikskosten incl.
Wasmachine
WiFi
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij
Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode die je kunt gebruiken op je eerste boeking.
Laat je via de nieuwsbrief door ons inspireren voor je volgende verblijf, met aanbiedingen en inspiratie voor feestdagen in Denemarken en al onze andere prachtige bestemmingen in Europa.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie