Dit mooie vakantiehuis voor 6 personen in Casariche heeft een fantastische locatie, waardoor het een ideale uitvalsbasis is om het hart van Andalusië te verkennen. Het ligt op minder dan een uur rijden van Córdoba en iets meer dan een uur van Sevilla, Málaga en Granada. Het huis is uitgerust met een zwembad en airconditioning in alle kamers behalve de slaapkamers, zodat je comfortabel kunt genieten van de karakteristieke zonnige dagen in Andalusië. Het gebied waar het vakantiehuis ligt maakt deel uit van de Ruta de El Tempranillo route en zal je verwennen met ongerepte natuur, waar je ook ruïnes uit de Romeinse tijd kunt bezoeken.


Vakantiehuis
Casariche
EAC289
Vakantiehuis - Casariche , Spanje
Licentie- of registratienummer: CTC-2018040659
- Sleeps up to 6
- 3 bedrooms
- 2 bathrooms
- Up to 0 pets allowed
Kenmerken
Aangelegde tuin : 1250 m2
Airconditioning het hele huis
Barbecue
Buiten leven
Comfortabel tuinmeubilair
Droger
Gesloten grondstuk
Gratis parkeren op locatie : 4 plaatsen
Koffiezetapparaat
Open haard
Privé zwembad : 26 m2
Rookvrij huis
Smart TV
Tuinmeubelen
Vaatwasser
Vakantiehuis : 148 m2
Verbruikskosten incl.
Wasmachine
WiFi
Zee
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij
Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode die je kunt gebruiken op je eerste boeking.
Laat je via de nieuwsbrief door ons inspireren voor je volgende verblijf, met aanbiedingen en inspiratie voor feestdagen in Denemarken en al onze andere prachtige bestemmingen in Europa.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie