Bij Barnebosjön, net ten noordwesten van Blomstermåla in Småland, vindt u dit gezellige vakantiehuis op een kleine bosboerderij met schapen. Het vakantiehuis ligt dicht bij bos en natuur met een prachtig meer op ongeveer 500 m van het huis. Het huis heeft twee slaapkamers, waarvan één doorgangskamer. Voor wie een vakantie in de natuur in Småland op prijs stelt, is dit vakantiehuis een mooie optie. Om verder van het water en de vrijheid te genieten, kunt u ook een kano huren. Er zijn ook verschillende mogelijkheden voor excursies in de omgeving. Hier bereikt u Blomstermåla na ongeveer 18 km. Als u iets verder naar het oosten rijdt - ongeveer 26 km van het vakantiehuis - heeft u de zee bereikt.


Vakantiehuis
Blomstermåla
S06366
Vakantiehuis - Blomstermåla , Zweden
- Sleeps up to 4
- 2 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
Kenmerken
Aangelegde tuin : 500 m2
Alpineskiën
Barbecue
Gratis parkeren op locatie : 3 plaatsen
Koffiezetapparaat
Meer
Rookvrij huis
Sauna
Stofzuiger
Tuinmeubelen
Vakantiehuis : 64 m2
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij
Tips voor vissen
Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode die je kunt gebruiken op je eerste boeking.
Laat je via de nieuwsbrief door ons inspireren voor je volgende verblijf, met aanbiedingen en inspiratie voor feestdagen in Denemarken en al onze andere prachtige bestemmingen in Europa.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie