Welkom in dit gezellige vakantiehuis op een goede locatie. Het huis ligt hoog aan de oever van het Sognefjord en vanuit het vakantiehuis heeft u een prachtig uitzicht op het fjord. Het Sognefjord is het langste en diepste fjord van Noorwegen en er kan hier goed gevist worden. Het gebied biedt ook een prachtig wandelgebied. Vanaf het vakantiehuis is het ongeveer 5 km naar Balestrand. In Balestrand kunt u de Belehaugane grafheuvels bezoeken, ooit weggegeven door keizer Wilhelm II. Bezoek ook het Sognefjord Akvarium, dat het leven op de fjord laat zien. Als u een langere tocht wilt maken, zijn zowel Sogndal als Skjolden een bezoek waard. Buurman: N22019.
Vakantiehuis
Balestrand
N22020
Vakantiehuis - Balestrand , Noorwegen
- Sleeps up to 3
- 2 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
4.8
out of 5
Kenmerken
Fjord
Gratis parkeren op locatie : 2 plaatsen
Houtkachel
Koffiezetapparaat
Panorama op het water
Rookvrij huis
Tuinmeubelen
Vakantiehuis : 48 m2
Locatie
Informatie over het vakantiehuis
Feiten
Faciliteiten
Kamers
Voorzieningen
Verwarming / Energie
Buiten
Dichtbij
Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode die je kunt gebruiken op je eerste boeking.
Laat je via de nieuwsbrief door ons inspireren voor je volgende verblijf, met aanbiedingen en inspiratie voor feestdagen in Denemarken en al onze andere prachtige bestemmingen in Europa.
We verwerken je persoonsgegevens in overeenstemming met onze PRIVACYVERKLARING, en je kunt je op elk gewenst moment afmelden via de afmeldlink die je in elke e-mail vindt, of door contact met ons op te nemen.
Ontdekken
Bestemmingen
Inspiratie